search

نقشه حرارتی دستگاه لیزر چه کاربردی برای سایت ها دارد؟


این نکته دستگاه لیزر را به خاطر داشته باشید هر چه فرصت بیشتری را صرف جمع‌آوری اطلاعات از یوزرها دستگاه لیزر وبسایت خود کنید هیت مپ وبسایت شما دقیقتر خواهد بود . زمانی که هیت مپ وبسایت شما ایجاد می شود , الگویی را دردسترس خواهید داشت که معمولاً نقاط زرد رنگ و قرمز نشان‌دهنده دقت اکثر کاربران به آن نصیب ها است .

می بایست غایت به کارگیری از این نقاط منفعت فرمایید زیرا این داده‌ها به شما یاری میکند که در پباده سازی و چیدمان قسمت های گوناگون دستگاه لیزر صحیح تصمیم گیرید . مطالب مهم یا این که تبلیغات را در نقاط صحیح قرار دهید . زمانی که بدانید که کدام نقاط تارنما شما طولانی تر موضوع اعتنا قرار میگیرد , تصمیم‌گیری برای بهبود سایت فراوان راحت و دستگاه لیزر سهل وآسان خواهد بود .

اضافه از نقشه حرارتی برای قرار دادن تبلیغات در مکان های بهتر و به کارگیری می‌شود . بررسی و محاسبه هیت مپ وبسایت های متعدد نشان می دهد که سمت چپ بالای وب سایت یکی بهترین مکان ها برای قرار دادن تبلیغات است . سمت راست هم دقت زیادی را در سوی خویش جذب می‌کند و در زمینه ی هیت مپ های به دست آمده از گوشی ها و تبلت ها هم راست گو است .

با باز‌نگری هیت مپ آگاه خواهید شد که نرخ کلیک در کدام بخش از وبسایت شما بیش تر است . در‌حالتی که فروشگاه دارید خوب تر است دکمه سبد خرید و پرداخت یا این که سفارش های ویژه را در آنجا قرار دهید . بخش های که اعتنا کمتری دارا‌هستند را شناسایی کرده و اصلاح نماید .

کاربرد نقشه حرارتی فقط مختص تارنما ها نیست . در حالتی‌که اپلیکیشن هم پباده سازی می‌کنید بایستی به هیت مپ اعتنا نمایید و بخش های اصلی تر را در نقاط که توجه بیشتری جلب می نماید قرار دهید .
مقاله ای با قضیه : ۷ قدم برای فعال‌سازی کمپین‌های تبلیغاتی نشانی اینترنتی مارکتینگ قادر است به شما یاری دهد
ابزارهای برای تولید HeatMap

یکی ابزار های که می‌توانید به امداد آن نقشه حرارتی برای سایت خود ایجاد نماید تارنما دستگاه لیزر است . کافی است در تارنما ثبت‌نام کرده و کد دستگاه لیزر ان را در داخل تارنما دستگاه لیزر خود قرار دهید و بعد مانیتورینگ سایت شروع خواهد شد . در راهنمای تارنما Hotjar هشت تست نقشه حرارتی به همپا چاره هر کدام از آنها بیان شده شده است که بوسیله ۳ نوع هیت مپ تحت قابل اجرا است &# دستگاه حکاکی ;

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close
search
آخرین دیدگاه‌ها
    دسته‌ها

    Hi, guest!

    settings

    menu