search

رقص گوگل دستگاه لیزر


رقص گوگل به انگلیسی Google Dance یکی الگوریتم های دستگاه لیزر نامعلوم گوگل است و گوگل تا به حالا به صورت مستقیم وجود چنین الگوریتمی را تایید و یا این که تکذیب نکرده است .

رقص گوگل ( Google Dance ) چیست؟

الگوریتم Google Dance احتمال دارد درجه یک وبسایت سابق تا راز حد مرگ زیر آورده و یک تارنما جدید دستگاه لیزر را جایگزین آن نماید و دستگاه لیزر به طور یا بالعکس عمل کند ( یعنی سکو یک سایت جدید تا ذیل آورده و رتبه یک تارنما قدیمی را بهبود بببخشد ) .

همان طور که گفتم مدارک زیادی از شیوه همت گوگل دنس جانور وجود ندارد ولی همین مدارک نشان می‌دهد که دستگاه لیزر هدف گوگل از طراحی این اگوریتم ارائه اقبال درجه خوبتر به همه تارنما ها , علی الخصوص سایت ها نو است .
چه‌گونه بفهمم که وب سایت دستگاه لیزر من در معرض Google Dance قرار گرفته است؟

نقل وانتقال رتبه ای که Google Dance سبب ساز آن می‌شود مضاعف کوتاه مقطع و معمولا یک سری دقیقه ای است . بنابراین در شرایطی‌که تغییر ناگهانی کوتاه دوران ای در رتبه وبسایت خویش مشاهده کردید چه پیشرفت و چه پسرفت شاید ترکش های Google Dance به شما اصابت کرده است : ) .

رقص گوگل ( Google Dance ) به تنهایی چیز بدی نمی‌باشد , تماما طبیعی است و احتمال دارد هر سایتی مبتلا آن شود البته معمولا برای سایت های نو که تاز فرآیند دستگاه لیزر را استارت کرده اند پیش میاید .
گوگل دنس در هنگام سندباکس

یک کدام از زمانه هایی که سایت ها به صورت مداوم در گیر عدم ثبات جايگاه و یا به عبارتی رقص دستگاه لیزر گوگل می گردند وقتی است که وب سای در سندباکس گوگل &# فروش دستگاه لیزر ) قرار دارد . وبسایت های جدید تاسیس به جهت امتحان و خطای که Google بر روی تارنما ها جهت سنجش اسپمر بودن و یا نبودن انجام می‌دهد در سندباکس گوگل قرار می گیرد . بنابراین اگر دامنه Starter شما دستگاه لیزر به طور مداوم مبتلا تغییر و تحول سکو می گردد مطمئننا باطن سندباکس است و ریشه دنس آن از Sand Box هست .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close
search
آخرین دیدگاه‌ها
    دسته‌ها

    Hi, guest!

    settings

    menu