search

ترفندهای جدید برای لاغری منزل را پاک نگه دارید و لاغر بمانید


تحقیقات نو نشان داده است که پاک نگه داشتن خانه میتواند در لاغر شدن افراد یاری دهد البته یکسره سرپا بودن برای نظافت کردن آن دلیل لاغری نمی باشد

پژوهشگران انجمن آمریکایی شیمی دریافتند که گردوغبار خانگی , دارای ترکیباتی است که به آن EDC میگویند و فعالیت آن ها ایجاد نقص‌ در مواد شیمیایی غدد درون ریز است ; در سود سلول های چربی تری گلیسیرید بیشتری که نوع دیگری از چربی است را جذب می کند . این مطالعه در زمینه‌ی ۱۱ خانواده در کارولینای شمالی انجام یافته شده‌است و نتایج ۷نمونه از این پروتز سینه نشان اعطا کرد که گردوغبار منزل سبب تجمیع گلیسیرید در خون میشود . EDC به طور معمول در کالاهای مصرفی یافت میشود و به راحتی می تواند خویش را بین گردوغبار خانه پنهان نماید و از طریق استنشاق , مواد خوراکی یا از طریق پوست در تن جذب شود .

طبق آمارهای ماشین کرایه ای حفظ محیطی ایالات متحده , خردسالان هر روز ۵۰میلی گرم گردوغبار منزل مصرف می کنند ; براین اساس تمیز نگه داشتن منزل قادر است در لاغر شدنتان مؤثر باشد . علاوه بر این چند روش دیگر نیز سفارش میشود :

یک آینه به دیوار آشپزخانه تان نصب نمایید .

براساس تحقیقی که در نشریه تحقیقات مصرف کننده آمده نصب یک آینه در جایی که در آن خوراک می خورید , می‌تواند در کاهش وزن مؤثر باشد . روانشناسان طعام مدعی می باشند که نگاه کردن به چیزی که می خورید یکی از کم تغییرات کوچکی است که می‌تواند بازدارنده از طولانی تر وزن در شما شود .

چراغ ها را برای خواب خاموش نمائید .

بیدار ماندن تا دیروقت می‌تواند وزن تن را ارتقا دهد . تحقیقات زیادی نشان داده است که پر‌نور نگه داشتن لامپ طی شب در عادات خوردن افراد تغییر تحول ساخت می کند . متابولیسم تن در هنگام شب در کمترین حد خویش قرار دارد ; بنابراین تن وعده های غذایی دیرهنگام را پردازش نمی کند و در وعده های در روز نیز نقص‌ تولید می کند . خوبتر است شام خود را زود بخورید و چراغ ها را زود خاموش کنید .

برای ناشتایی شکلات بخورید .

مطالعات پروفسور دانیل جاکوبوویچ نشان میدهد که میل کردن کیک شکلاتی در وعده صبح سبب ساز کاهش وزن می شود ; چراکه صبح شایسته ترین زمان برای رویه پرت کردن متابولیسم بدن است تا برای تمام روز سوخت وساز صورت پذیرد . میل کردن شکلات همینطور بازدارنده از رغبت افراد به خوردن شیرینی در طول روز می‌شود .

غذایتان را بو فرمایید .

راءس تحقیقات شیمی مواد غذایی آلمان نشان داده است که بو کردن روغن زیتون خالص میتواند احساس سیری به افراد القا نماید . تحقیقی دیگر نشان داده است که کسانی که موز یا این که سیب سبز بو کرده اند وزن بیشتری نسبت به دیگرافراد کاهش داده اند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close
search
آخرین دیدگاه‌ها
    دسته‌ها

    Hi, guest!

    settings

    menu