search

با آئودی A8 نسل جدید آشنا گردید


نسل اولیه

نسل اول آئودی A8 نخستین دفعه در سال ۱۹۹۴ میلادی تولید شد . این نمایندگی پاناسونیک تهران در آلمان و ژاپن ایجاد و به دیگر کشورها صادر میشد . پباده سازی منطقی و نسبتا‌ به‌روزی داشت تا لحاظ مشتریان را به خود جلب نماید . ساخت این نمایندگی پاناسونیک تهران در سال ۲۰۰۲ میلادی توقیف شد .

نسل دوم

درست از همان‌ سالی که نسل اولیه A8 متوقف شد , آئودی نسل تازه این خانواده را به روی خط ایجاد کارخانه خود موفقیت . این توشه آئودی آ۸ تنها در مملکت آلمان تولید و به دیگر کشورها صادر شد . پباده سازی این نمایندگی پاناسونیک تهران بازهم منطقی البته پخته‌تر از نسل قبلی بود . تولید این نمایندگی پاناسونیک تهران در سال ۲۰۰۹ میلادی توقیف شد .

نسل سوم

در حال حاضر سو‌مین نسل آئودی A8 در بازار جهانی به فروش می رود . مغز مهم گویش طراحی این اتومبیل هنوز مراقبت شده اما در مقایسه با نسل دوم شاهد‌ به‌روزرسانی‌های حساس در بخش‌های بسیار آن هستیم ; بخش‌هایی مثل چراغ‌های جلو که از موقعیت تیز نسل پیشین به دور شده یا فرم هواکش جدیدتر و خطوط منحنی بیش تر روی بدنه .

و ولی نسل چهارم

و سرنوشت آئودی از نوع ۲۰۱۸ آئودی A8 خود پرده‌برداری کرد &# سایت نمایندگی پاناسونیک که ظاهری جدید و تجهیزات رفاهی متعدد دارااست و تحت عنوان رقیبی دورازشوخی برای همتایان وطنی خویش یعنی مرسدس‌بنز اس کلاس و ب‌ام‌و محرمانه ۷ به حساب می‌آید .

لهجه پباده سازی

نسل چهارم آئودی A8 نسبت به نسل‌های قبل از ظاهری اسپرت‌ و خشن‌تر فایده می برد . از دلایلی که باعث شده تا این اتومبیل ظاهری جسورتر پیدا کند , چراغ‌های تیز , جلوپنجره عریض , خطوط تیز روی بدنه و درموتور و دریچه‌های تهویه با نوار کرومی کشیده است .

سبک طراحی مدرن و اسپرت خیر تنها در نمای جلو , بلکه در نمای پشتی هم چشم میگردد . به نظر می‌رسد این‌روزها استعمال از چراغ‌های خطر کشیده در بسیاری از تولیدها گران‌نمایندگی پاناسونیک تهران نمایندگی پاناسونیک تهرانسازها مرسوم شده است ; ب‌ام‌و سری۷ و رنو تلیزمن مثال‌هایی ساده برای نمایش دادن این سبک پباده سازی تازه میباشند .

آئودی از عنصرها تیز برای لهجه پباده سازی مدرن و اسپرت نسل جدید A8 استعمال نموده است
چراغ‌های کشیده سبب ساز میشود تا شم یک نمایندگی پاناسونیک تهرانی لاکچری و اسپرت به بیننده منتقل شود . فرم سپر و لوله‌های اگزوز , خطوط تیز پایین صندوق و کنار شبرنگ هم سهم قابل‌توجهی برای نمایش دادن ظواهر مدرن , شیک و اسپرت این آلمانی دارا‌هستند .

داخلش هم شیک است

همان‌طور از تصاویر پیداست , طراحان نسل نو آ۸ تمام کارایی خود را کرده‌اند تا با المان‌های ساده‌ی پباده سازی , چهره ای از نمایندگی پاناسونیک تهرانی مدرنی را اخلاق و رفتار کنند ; برای مثال فرم داشبورد نسبتا ساده است و در بخش میانی آن فقط یک صفحه نمایش لمسی ۱۰ اینچی مشاهده میشود . این نمایشگر سبب شده تا از حضور کلیدهای اضافی توقف شود . نکته‌ی دیدنی اینجاست که مانیتوری ۸٫۶ اینچی دیگری هم در ذیل مانیتور حیاتی قرار گرفته تا اطلاعات , تنظیمات و موقعیت نمایندگی پاناسونیک تهران را به سرنشینان نشان دهد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close
search
آخرین دیدگاه‌ها
    دسته‌ها

    Hi, guest!

    settings

    menu